Без рубрики

Новости из жизни нашей школы танцев
21
Февраль 2018

«Парад надій-2018» запрошує на паркет

 

«Парад надій-2018» запрошує на паркет
в останні вихідні зими стартують змагання зі спортивних танців, де майже 2000 учасників отримають призи ще на старті змагання як знак підтримки та подяку за віру в себе
XXIX традиційний міжнародний фестиваль зі спортивного танцю «Парад надій-2018» відбудеться в Києві 24-25 лютого у столичному виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза», вул. Салютна 2-Б (м. Нивки). Для участі у фестивалі запрошуються пари всіх танцювальних організацій України та за кордону, які зможуть продемонструвати свою майстерність у виконанні вальсу, фокстроту, ча-ча-ча, танго, пасадобля, джайва в будь-якій з тридцяти категорій протягом двох днів.
Організатори очікують до 1000 пар спортсменів на «Парад надій-2018», для яких підготовлено безліч активностей: дводенні змагання за майже 300 медалей та кубок «Фокстроту» від бренду «Фокстрот». А ще буде «старт-приз» усім спортсменам від компанії «Sandora» (це єдиний фестиваль, де «Соковий партнер» вручає приз усім учасникам ще на старті змагання, як знак підтримки та подяка за віру в себе). У перший день змагань шоу-програму розпочнуть з показового виступу призери міжнародних змагань з європейської програми – Марко Ілліч та Юлія Садовська.
«29 років всупереч усім обставинам «Парад надій» радує шанувальників бально-спортивного танцю! — говорить засновниця міжнародних змагань «Парад надій» Валентина Федорчук, голова колегії суддів Асоціації спортивного танцю в Україні, заслужений тренер України. — Сьогодні «Парад надій» — не просто турнір, змагання, це фестиваль добрих емоцій, джерело радості для усіх, хто любить танці!». За її словами, оцінювати майстерність спортсменів будуть судді з Америки, Італії, Англії, Німеччини та інших країн – судді світового рівня. Вони створюють впевненість танцюристів і вселяють надію. Цього року до складу суддівської колегії входять Роберто Вілла (Італія), Джонатан Вілкінс (США), Лука Тонелло (Італія), Снеголь Вуд (Англія), Алекс Іванець (Великобританія), Бьянка Оршит (Німеччина), Ірина Гарус (Росія), Віктор Ніковський (Росія), Іван Крилов (Росія), Дірк Бастерт (Німеччина), Крістіан Бертіні (Італія).Бал

«Парад надій» щедрий на компліменти для своїх учасників: усі фіналісти отримають подяки від партнерів змагань. Радість від ТМ «Гулівер-Україна» чекає на талановитих 5-6 річних «бейбі». Свої подарунки надасть мережа магазинів «Секунда» — привітає найсильніших учасників в категоріях «Молодь» та «Дорослі». У рамках «Параду надій» відбудеться турнір на краще виконання найскладнішого танцю європейської програми – фокстроту, тому фіналістів змагання на п’єдесталі пошани вітатимуть представники відомого бренду «Фокстрот». Аерозйомку за допомогою дронів, а також відео та фотозйомку в 360 градусів організує відома компанія FLY TECHNOLOGY.
Промо-партнером стало PR-агентство BeMyMedia. Інформаційну підтримку нададуть надійні медіапартнери «Параду надій» — портал «Обозрєватель», всеукраїнська газета «Дзеркало Тижня – Україна», інформаційне агентство «Інтерфакс-Україна» та всеукраїнська газета «День». Інформаційну підтримку фестивалю надають он-лайн видання «Столичний дозор», шопінг — гід «Каблучки», № 1 блог-журнал України про цікавих людей та цікаві події — Lucky Ukraine та сайт міста Києва 44ua.
Організатори нагадують, що для київських пар обов’язкова попередня реєстрація 22 лютого 2018 року (четвер) з 12:00 до 21:00 за адресою: пр-т Перемоги 38, ПК «Більшовик».
А також діє он-лайн реєстрація на сайті www.flymark.com.ua до 21-го лютого 2018 року. Найактуальніші новини в світі танцю: FB @ParadNadejd

Shared