Все новости

Новости из жизни нашей школы танцев
17
Февраль 2020

Парад надій 2021 збирає кращих спортсменів в столиці

Геннадій Виходцев: Вітаю Парад надій-2021, легкого паркету усім 16-17  жовтня

Школа танців Федорчук запрошує спортсменів, суддів, глядачів на XXXII Міжнародний фестиваль зі спортивних танців Парад надій-2021. Подія відбудеться 16-17 жовтня у столичному виставковому центрі «АККО Інтернешнл» (проспект Перемоги, 40-Б)

Важливо! Друзі та гості нашого Параду надій знають, що зазвичай Парад надій відбувається на початку березня (перші числа березня), але у 2021 році коронавірусний локдаун змістив час проведення фестивалю на жовтень. Сподіваємось, що у 2022 році ми повернемося до звичного усім календарю.

Отож, завдяки підтримці Геннадія Виходцева та Групи компаній “Фокстрот” столична Школа танців Федорчук вже у середині жовтня прийматиме близько 1000 українських та іноземних спортсменів на змагання у латино американській та європейській програмі зі спортивних танців.

Геннадій Виходцев: Парад надій  –  справжня цінність, яка не боїться часу та перешкод

Співзасновник бренду Фокстрот Геннадій Виходцев ще 19 років тому оцінив потенціал фестивалю та посил, який закладено суспільству у цьому дійстві. Адже Парад надій популяризує спорт серед молоді, розвиває у ній амбіційність та прагнення до вдосконалення. А це повністю співпадає з цінностями, яких дотримується компанія.

 – Парад надій з’явився на 2 роки раніше, ніж Україна стала незалежною. За роки свого існування турнір став справжнім творцем стандартів організації подій у своїй галузі та драйвером розвитку спортивних бальних танців в Україні взагалі,  –  прокоментував подію співзасновник бренду Фокстрот Фокстрот Геннадій Виходцев, який є генеральним партнером турніру вже протягом 19 років.  –  Парад надій  –  справжня цінність, яка не боїться часу та перешкод. Бажаю турніру постійно підвищувати свій рівень, а учасникам та організаторам відпрацювати на максимумі свої можливостей.

Особливості проведення Параду надій  у 2021 році

Як і раніше, Парад надій проходить у два дні.

На танцполі протягом двох днів буде розіграно 300 комплектів медалей.

Заплановано вісім відділень: 9-00, 12-00, 15-00, 19-00.

Обов’язковою умовою перебування для всіх осіб на локації змагань обов’язкова захисна маска. Винятком є спортсмени, які безпосередньо змагаються на танцювальному майданчику.

 –   Кожен день Параду надій ми розділили на чотири відділення, а не три, як було раніше. Це потрібно, аби уникнути скупчення людей та спортсменів на майданчику,  –  говорить Валентина Федорчук, засновниця міжнародних змагань «Парад надій», голова колегії суддів Асоціації спортивного танцю в Україні, заслужений тренер України. 

Як завжди, на Параді надій буде зібрано фантастичної якості журі. На запрошення Валентини Федорчук у Київ приїжджають справжні зірки  –  неодноразові чемпіони світу та Європи. У минулому році спортсменів оцінювали 69 суддів з України, Італії, Німеччини, Англії, Кіпра, Польщі, Грузії. У цьому році очікується приїзд англійців Грехем Освіка та Алекс Іванець (Велика Британія), Стефана Осенкопа та Бена Борка з Німеччини, Андреа Чігареллі та Фіоре Манзіоні (Італія), Януша Бялого з Польщі, Андрія Андроника  з Молдови та пул найбільш авторитетних суддів з України. Спортсмени та їх тренери добре знають про виключно зірковий склад журі на Параді надій, тому намагаються не втратити можливість бути оціненими професіоналами.

 Чиїм буде 19-й кубок Фокстрот?

Крім традиційних для спортивних танців змагань у категоріях, саме на Параді надій в 19-й раз розіграють єдиний у світі Кубок Фокстрот  –  приз за виконання однойменного танцю.

Судді оцінюють музичність, ритмічність, взаємодію у парі, а також органічність спортсменів, які виконують найвишуканіший та одночасно найскладніший танець стандартної програми.

Найкращі виконавці танцю Фокстрот отримують від бренду Фокстрот  – продавця електронної та побутової техніки   цінні призи  –  смарт-годинники. Крім того, подарунки отримають спортсмени, які вишукуються у турнірній таблиці після лідерів (портативні акустичні системи, випрямлювачі для волосся), а всі інші учасники отримають заохочувальні сюрпризи  –  товари для подорожей (термоси, пауербанки).

У 2019 та 2020 році Кубок Фокстрот дістався триразовим чемпіонам світу  –  киянам зі спортивного клубу «Альта» Дмитру Родіну та Єлизаветі Перепелиці. Цікаво, чиїм буде 19-й кубок Фокстрот у 2021 році?

 — Щиро вдячна мережі «Фокстрот» за наш Кубок Фокстрот,  –  говорить Валентина Федорчук.  –  Адже він є не тільки одним з найвиразніших дійств нашого свята, а й відмінним популяризатором спортивних танців серед молоді.

Список партнерів  –  давніх та щирих друзів Параду надій

Організація такого масштабного дійства була бе неможлива без  підтримки давніх друзів Параду надій:

соковий партнер ТМ «Садочок» компанії Pepsico в Україні забезпечує подарунками усіх спортсменів, які виходять на паркет у традиційній колонні учасників;

добрий партнер виробник м’яких іграшок ТМ «Гулівер Країна» дарує свою продукцію наймолодшим учасником фестивалю;

танцювальний магазин Dance me;

гостинний партнер готель “Редіссон Блу Поділ” розміщує гостей;

зал для змагань у відповідності до потреб заходу облаштовує ТМ «AmG Service» (забудова та обладнання міжнародних змагань);

тематичну інформаційну підтримку в інтернеті здійснює портал  https://flymark.com.ua/event/2778

Крім того, медійнупідтримку «Параду надій 2021» здійснюють сталі друзі турніру:

головний партнер — медіа холдінг OBOZREVATEL, всеукраїнське видання  «Дзеркало Тижня – Україна»;

інформаційне агентство «Інтерфакс-Україна»;

агентство РБК;

всеукраїнська газета  «День»;

Всі новини про фестиваль — на сайті головного новинного партнера Телеканал “Прямий”.

Також інформаційно фестиваль підтримали портал про шоу-бізнес та культурне життя «Eurostar», портал «Studio of my dreams», lifestyle-видання та інтернет-портал «Glory», модний онлайн журнал «VTrendi», всеукраїнський інформаційно-розважальний портал «Tut.ua», видання про кінематограф «Cut Insight», портал «StarBoom» та «My Kiev.com».

Промо-партнером стало PR-агентство BeMyMedia

Запрошуємо вас стежити за гарячими новинами з фестивалю на наших сторінках у соціальних мережах:

https://www.facebook.com/groups/241505113899088

https://www.facebook.com/sportdanceukraine/

https://www.instagram.com/parad_nadiy/?hl=ru

Промо-партнерство здійснює PR-агентство BeMyMedia. Інформаційну підтримку забезпечують давні медіапартнери «Параду надій» — головний партнер — медіа холдінг OBOZREVATEL, всеукраїнська газета  «Дзеркало Тижня – Україна», інформаційне агентство «Інтерфакс-Україна» та всеукраїнська газета  «День». 

Разом з тим фестиваль підтримали інформаційно портал про шоу-бізнес та культурне життя «Eurostar», портал «Studio of my dreams», онлайн видання для активних людей «Рубрика», lifestyle-видання та інтернет-портал «Glory», модний онлайн журнал «VTrendi», всеукраїнський інформаційно-розважальний портал «Tut.ua», видання про кінематограф «Cut Insight», портал «StarBoom» та «My Kiev.com».

Всі новини про фестиваль ви можете знайти на сайті головного новинного партнера Телеканал “Прямий”.

До речі, медійні партнери вирішили  підтримати турнір не лише інформаційно й створили медіажюрі: 7 березня вони оберуть декілька пар, що вразять їх своїми грацією, образом, волею до перемоги. Так нагороджених стане ще більше! Переглядайте щоденник фестивалю, список учасників та суддів на офіційній сторінці FB @ParadNadejd

Shared