Все новости

Новости из жизни нашей школы танцев
17
Октябрь 2017

«Секунда» зростає. Вітаємо постійного партнера «Параду надій»!

«Парад надій» вітає свого постійного партнера точного часу «Секунду»,  який став партнером Української федерації карате. «Секунда» долучиться до організації Міжнародного турніру Dnipro Casio Cup вже у листопаді цього року.

Президент Української федерації карате Сергій Левчук і виконавчий директор торгової мережі «Секунда» Андрій Острогляд поставили свої підписи в документах і дружнім рукостисканням підтвердили намір щодо проведення в Україні міжнародного турніру з карате. Dnipro Casio Cup як змагання найсильніших каратистів відбудеться 4- 5 листопада 2017 року в м. Дніпро.img

— Ми розуміємо це партнерство як вклад нашої компанії у розвиток вітчизняного спорту та можливість представити годинник як стильний аксесуар, гідний переможців, — прокоментував Андрій Острогляд, виконавчий директор торговельної мережі «Секунда».

— Можна сказати, що «Секунда» повела відлік олімпійського часу для українського карате, — вважає Сергій Левчук, президент Української федерації карате. — Будемо сподіватись, що наше партнерство стане тривалим та надасть лідерський статус школі картате в Україні.

Відомий ритейлер годинників підтримує танцювальний фестиваль «Парад Надій» вже не вперше, а зараз розширює своє коло партнерів у спортивному світі. Ще раз вітаємо наших партнерів та бажаємо плідної співпраці.

 

Shared