Все новости

Новости из жизни нашей школы танцев
20
Сентябрь 2021

Парад надій 2020 збирає кращих спортсменів в столиці

До 1000 пар танцюристів та більше півсотні  суддів з Європи та світу з’їдуться до Києва на фестиваль зі спортивних танців Парад

-8 березня столичний виставковий центр «АККО Інтернешнл», що на проспекті Перемоги, 40-Б, прийматиме ХХХІ фестиваль зі спортивного танцю «Парад надій 2020». Організатори двуденного змагання —  Школа танців Федорчук. Захід відбувається за підтримки Групи компаній «Фокстрот» з особистим сприянням Геннадія Виходцева.

Організатори очікують, що у турнірі візьмуть участь близько 2000 спортсменів з України та інших країн. Протягом 2-х днів буде розіграно 300 комплектів медалей у латино-американській та європейській програмі. Найменші претенденти на нагороди – спортсмени вікової категорії «Супер-бейбі» (4-5 років). Максимальний досвід та смак до життя продемонструють спортсмени категорії «Сеньйори» у віці від 55 років. Цікавою буде категорія Pro Am, де на паркет вийдуть пари у складі тренера та учня.

Як і в минулі роки, Парад розіграє «Кубок Фокстроту» на краще виконання однойменного танцю. У 18-й раз бренд «Фокстрот» нагородить тих, хто найкраще розуміється на ритмах, пластиці та малюнку однойменного танцю. Подібний кубок розігрується лише на «Параді надій», аналогів в Україні і світі йому, як говорять організатори, не має.

 –  Танець Фокстрот вважається найелегантнішим танцем європейської програми, — розповідає Валентина Федорчук, голова колегії суддів Асоціації спортивного танцю в Україні, заслужена тренерка України та засновниця міжнародних змагань «Парад надій», — Я вдячна нашим партнерам за можливість включити в програму фестивалю змагання за Кубок Фокстроту, яких немає на жодному іншому турнірі з бальних танців.

Два дні оцінюватиме виконання танців латиноамериканської та європейської програми бригада кваліфікованих суддів. До суддівства залучені експерти з України, Великої Британії, Італії, Німеччини, Польщі, Молдови. Ось тільки декілька зірок з суддівської бригади Параду надій — Джоана Леуніс, Грехем Освік, Алекс Іванець (Велика Британія), Емануеле Солді та Еліза Насато (Італія), Стефан Осенкоп та Гаральд  Фрам з Німеччини, Світлана Касьянова (Молдова), Януш Бялий (Польща) та інші.

 –  Традиційно Парад надій відкриває весну для усіх поціновувачів танцю як спорту та мистества, — ділиться очікуваннями від майбутнього свята генеральний директор ГК Фокстрот Геннадій Виходцев, генеральний партнер турніру протягом 18 років. – Ми підтримуємо розвиток спортивних танців в Україні й пишаємося, що досягли повноліття нашого партнерства з турніром  – Цьогоріч  маємо 18 років щирої дружби та підтримки відомого танцювального фестивалю.

За роки буття «Параду надій»  організатори сформували традицію – кожен учасник має бути щасливим та відміченим подарунками. Тому вже на старті, коли учасники довжелезною колоною входять та шикуються у танцювальній залі, вони отримують подарунки – продукцію ТМ «Сандора» та «Сандорик». Про менших танцюристів завжди дбає добрий партнер ТМ «Гулівер Країна», а досвідчених відзначає партнер точного часу — ТМ «Секунда».

Промо-партнерство здійснює PR-агентство BeMyMedia. Інформаційну підтримку забезпечують давні медіапартнери «Параду надій» — головний партнер — медіа холдінг OBOZREVATEL, всеукраїнська газета  «Дзеркало Тижня – Україна», інформаційне агентство «Інтерфакс-Україна» та всеукраїнська газета  «День». 

Разом з тим фестиваль підтримали інформаційно портал про шоу-бізнес та культурне життя «Eurostar», портал «Studio of my dreams», онлайн видання для активних людей «Рубрика», lifestyle-видання та інтернет-портал «Glory», модний онлайн журнал «VTrendi», всеукраїнський інформаційно-розважальний портал «Tut.ua», видання про кінематограф «Cut Insight», портал «StarBoom» та «My Kiev.com».

Всі новини про фестиваль ви можете знайти на сайті головного новинного партнера Телеканал “Прямий”.

До речі, медійні партнери вирішили  підтримати турнір не лише інформаційно й створили медіажюрі: 7 березня вони оберуть декілька пар, що вразять їх своїми грацією, образом, волею до перемоги. Так нагороджених стане ще більше! Переглядайте щоденник фестивалю, список учасників та суддів на офіційній сторінці FB @ParadNadejd

Shared