Все новости

Новости из жизни нашей школы танцев
03
Апрель 2023

Геннадій Виходцев:«Парад надій-2023», що надихає на Перемогу!

700 учасників розіграли 250 комплектів нагород, а кубок Фокстрота поїхав в Одесу

25 березня 2023 року в столиці відбувся 33 фестиваль бально-спортивних танців “Парад надій-2023» у рамках Київського благодійного туру танцювальних фестивалів на підтримку українських захисників “Все буде Україна!”. Організатори Парада надій у час військовго стану – заслужений тренер України
Валентина Федорчук, продовжувачка династії тренерка Альона Федорчук-Лемішко та генеральний партнер, співзасновник Групи компаній Фокстрот Геннадій Виходцев.

Більше 700 танцорів з 85 клубів України вийшли протягом дня на паркет Парада надій в Інституті фізкультури Національного університету фізичного виховання та спорту України. Протягом дня спортсмени змагалися в латиноамериканській та європейській програмах бально-спортивних танців в 41 категорії від категорії
“Перші кроки” до “Дорослих” та навіть “Сеньйорів”. 250 комплектів нагород знайшли своїх власників.

Кожне з п’яти відділень свята спорту та грації “Парад анадій-2023” починалося з гімна України та гасла “Слава Україні!”. А незмінна організаторка турніра Валентина Федорчук при кожному виступі дякувала ЗСУ: “Завдяки нашим захисникам ми маємо можливість танцювати, змагатися, досягати спортивних результатів, і ми завжди пам’ятаємо, яку високу ціну платить за цю можливість український народ та наші ЗСУ”.

“Служитимемо українському народові, аби у вас була можливість провести ще не один такий Парад надій”, — сказав полковник, заступник командира зенітної ракетної бригади Повітряних Сил Збройних Сил України, якого на Парад надій запросили представники “Фокстрота”. Алевтина Демуцька, прес-секретар Групи компаній Фокстрот, вручила представнику бригади ноутбук, розказавши про шефство ГК Фокстрот над цим структурним підрозділом та ще над 14 військовими частинами протиповітряної оборони з вересня 2022 року, початку інтенсивних ракетних обстрілів мирного населення України.

Валентина Федорчук після виступу представника ЗСУ додала: “Просимо прийняти й від «Парада надій» підтримку для Вашої, пане полковнику, бригади. Ці гроші ми передаємо на рахунок фонда БОН як цільове призначення на потреби зенітної ракетної бригади Повітряних Сил Збройних Сил України”.

Зал щирими оплесками зустрів рішення Валентини Федорчук та її команди, а настрій публіки підтримав щемний танцювальний номер про танці у воюючій Україні у виконанні Марії Сискової та Влада Хільченко. “Для нас наразі кожен вихід на паркет як ковток свіжого повітря та надія на світле майбутнє — після виступу поділився враженням Влад. — Віримо, що наступні змагання відбудуться в мирній та квітучій Україні”. 

А далі почалися змагання за розкладом: юніори, молодь, дорослі, які демонстрували суддям з США, Польщі, України свої навики в танцювальних фігурах, артистизм та відчуття партнера у вальсі, фокстроті, джайві, пасадоблі тощо. Кращі результати показали пари Даніїл Старунський та Уляна Бєлінська (Харків, клуб «Star Dance», категорія «молодь 2 латина»), Олександр Розумєй та Валерія Мотилькова (Київ, клуб «Star Dance», «молодь 2, стандарт»), Адріан Трушин та Поліна Лебідь (Київ, клуб «Dance іnnovation team», юніори 2, латина).

А от змагання за 20 кубок Фокстрота виграли одесити – пара №455 Володимир Кузьмін та Божена Турчинова, клуб «Діамант» піднялися на першу сходинку спортивного п’єдестала. Це єдине в Україні та світі змагання лише з цього виду танцю, спрямоване на популяризацію найскладнішого танцю європейської програми — фокстрота. «Одне задоволення танцювати на таких заходах, коли все чітко, за графіком, з гарною музикою та гарними глядачами», — розповів Володимир Кузьмін, який 7 років тому з іншою партнеркою вже змагався за
кубок Фокстрота, але посів 2 місце.

— Географія нашого кубка широка: за 20 років він неоднарозово був у нагородних колекціях закордонних пар, але найчастіше – у спортсменів з Києва, Харкова, Запоріжжя. І нам приємно, що південна столиця України – Одеса вперше у списку найкращих танцюристів фокстроту, — говорить виконавчий директор однойменної мережі Олексій Зозуля. – Вітаємо переможців і віримо, що красива історія кубка Фокстрот буде продовжена.

Закінчився воєнний «Парад надій» церемонією нагородження – не лише кубками та медалями, а й відзнаками від партнерів. Спортсменам молодших вікових категорій організатори вручали іграшки від доброго партнера — торгової марки «Гулівер Країна» та магазина дитячих іграшок «ГУЛІВЕР». Дорослих спортсменів, суддівську бригаду та партнерів турніра вітали продукцією алкогольного холдинга BAYADERA GROUP, партнера маленьких та великих перемог. А ведучий змагання неодноразово називав медіапартнерів Парада надій: всеукраїнське інтернет-видання “Дзеркало Тижня. ZN,UA”, інформаційне агентство “Інтерфакс-Україна”, медіа холдинг OBOZREVATEL і всеукраїнська газета “День”, «Вікенд у Києві», Національна агенція стратегічних комунікацій. Інтернет підтримку забезпечував «ФЛАЙМАРК ДЕНС».

Shared