Без рубрики

Новости из жизни нашей школы танцев
27
Апрель 2017

Відеоподарунок до Дня танцю від «Параду надій» і «Фокстроту»

До Всесвітнього дня танцю  29 квітня Група компаній “Фокстрот”  та популярний турнір зі спортивного танцю «Парад Надій» подарували українцям відео з танцювальним флешмобом “Mannequin Challenge” з майже півтисячею учасників — https://youtu.be/fL3eLGhr0ho

челендж

Ще в лютому цього року організатори XXVIII Міжнародного турніру зі спортивних танців «Парад Надій» в Києві зробили особливий подарунок українцям – провели найбільший танцювальний флешмоб-2017 в Україні “Mannequin Challenge”. У вечірньому відділенні турніру  майже півтисячі танцівників взяли  участь у флешмобі під час колективного віденського вальсу: усі спортсмени та глядачі на трибунах буквально “застигли”  на 28 секунд (по числу проведених турнірів «Парад Надій») у позах манекенів. Видовище було дуже ефектним та заворожуючим!  І танцівники і вболівальники стали єдиним цілим –  шанувальниками танцювального мистецтва.

челендж 1

А наприкінці квітня, до професійного Дня  танцю, організатори «Параду надій» за допомогою компанії “Fly Technology”   підготували святковий відеоролік, який й презентували усім поціновувачами мистецтва танців.

—  Й відео,  й цей витончений та одночасно масштабний флешмоб, а також наше багаторічне  партнерство з «Парадом Надій» — це наше прагнення показати красу танцю, сприяти розвитку танцювального спорту в Україні, аби  частіше життя прикрашали такі красиві турніри та миттєвості,  — пояснив ідею відеопривітання виконавчий директор мережі «Фокстрот» В’ячеслав Поврознік, бренду, що заснував у межах турніру власний кубок на краще виконання найскладнішого танцю європейської  танцювальної програми – фокстроту.

челендж2

Shared