Все новости

Новости из жизни нашей школы танцев
04
Март 2016

З надією на перемогу: результати «Параду Надій-2016»

27-28 лютого 2016 року у виставкому центрі «Київекспоплаза» відбувся турнір зі спортивно-бальних танців «Парад Надій», організований Валентиною Федорчук, заслуженим тренером України, президентом Школи танців Федорчук за підтримки Асоціації спортивних танців України та Групи компаній «ФОКСТРОТ».

Парад-2016

Традиційні XXVII міжнародні змагання об’єднали близько двох тисяч кращих танцівників країни та всіх небайдужих до танцю в одній залі. Підкорити український паркет та отримати нагороди приїхали також і зарубіжні пари. Майстерність дуетів оцінювала професійна суддівська панель, що складалася з найдосвідченіших тренерів з Англії, Франції, Швеції, Польщі, Угорщини, Росії та України.

IMG_6287
Майже 2 тисячіспортсменів з різних кутків країни відкрили глядачам неймовірний світ танцю, де кожен рух – слово, а кожен танець – історія. В змаганнях брали участь спортсмени різного віку – від наймолодших ( 4 – 6 років) до найдоросліших (55- 60 років). Судді оцінювали дві танцювальні програми танцівників: європейську та латиноамериканську. Європейська складається з ліричних, спокійних танців: повільний вальс, танго, фокстрот, віденський вальс, квікстеп. Латиноамериканська програма більш запальна та рухлива, це – самба, ча-ча-ча, румба, пасодобль і джайв. Глядачі мали змогу насолодитися найрізноманітнішими ритмами, рухами, костюмами, емоціями. Кожен танець виконувався з певним емоційним станом: «Мій найулюбленіший танець – джайв. Він запальний, швидкий та веселий. Можна відірватися на повну», – розповідає учасниця категорії «Бейбі» з клубу «Спортданс» (Школа танців Федорчук). А дорослі танцівники мають інші пріоритети: «Мій улюблений танець – пасодобль. Це пристрасть, театр, виклик собі та партнерці. Цей танець, як життя, сповнений несподіванок», – зізнається Дмитро Позовний, призер категорії «Дорослі».
Рівень майстерності українських дуетів постійно зростає, про що говорить висока конкуренція між парами. Майже в кожній віковій категорії змагання починалися з ¼ фіналу. «Перше місце для мене – це знак того, що я досяг нової вершини і знаходжусь на правильному шляху», – поділився 19-річний Назарій Коваленко, переможець категорії «Молодь 2 латина». В рейтингових змаганнях кубки й медалі отримували найсильніші українські дуети: Резнік Ігор і Поліщук Марія (категорія «Дорослі стандарт»), Боднар Максим та Внучкова Ліза в латиноамериканській програмі вікової групи (категорія «Дорослі»).

IMG_6947
«Парад Надій – це місце, де народжуються нові зірки українського танцювального спорту. Кожна пара старанно готується до цього турніру, щоб показати найкращий танець, на який тільки спроможна», – коментує заслужений тренер України Олена Мартинюк.
Ну і найприємнішою частиною вечора став позаконкурсний виступ найяскравішої української пари – Дмитра Влоха та Катерини Крісанової. Ці спортсмени – справжня гордість України, 5-кратні чемпіони України серед професіоналів. Танцювальний дует виконав чуттєву румбу «Lady in Red».

IMG_7987
Головним організатором фестивалю вже вкотре стала директор школи танців Федорчук, голова колегії Асоціації спортивного танцю України, суддя вищої категорії Всесвітньої Ради Танцю та заслужений тренер України зі спортивних танців Валентина Федорчук. Велику підтримку надали друзі заходу торгівельна мережа «Фокстрот» (засновник кубку «Фокстроту» у рамках турніру), партнер точного часу – мережа «Секунда», компанія «Данон Україна», інформаційний партнер – всеукраїнська газета «День», генеральний медіа-партнер «Дзеркало тижня. Україна», генеральний новинний партнер ІА «Interfax», комунікаційний партнер – ділове видання «Community», інтернет-ресурс для школярів «Моя школа» порталу «Обозреватель», готель ««Radisson Blu Hotel, Kyiv Podil». Подарунки фіналістам змагань надали партнери «Все для танцю», «DanceMe».

IMG_8465
– Cвіт став кращим із вашою допомогою. До наступного «Параду» живемо з надією! — закрила турнір його ініціаторка Валентина Федорчук.

IMG_6374

Shared