Все новости

Новости из жизни нашей школы танцев
06
Январь 2016

Новорічна феєрія від Школи танців Федорчук

24 грудня в Палаці культури «Більшовик» відбувся звітний передноворічний концерт вихованців столичної Школи танцю Федорчук, що працює на Шулявці.

p8holB4a3g8

На танцполі творили феєрію як наймолодші танцівники, так і професіонали своєї справи. Запальний фокстрот, енергічний джайв, заворожуючий повільний вальс створили неймовірну атмосферу та вир натхненних емоцій. Танцюристи ніби зачаклували глядачів магією своїх рухів і душею танцю.  «У нашому концерті беруть участь усі учні Школи танців Федорчук — від наймолодшеньких до старших, аби батьки бачили, чого досягли їх діти за час навчання»,- розповідає Валентина Федорчук. Суддя вищої категорії Всесвітньої Ради Танцю, заслужений тренер України зі спортивного танцю та президент школи танців Федорчук, Валентина Володимирівна  привела в прекрасний світ спортивного бального танцю більш ніж 3000 чоловік і виховала понад 1000 танцювальних пар. Й на новорічному концерті у ДК «Більшовик» вона була справжнью феєю для дітей та авторитетом для батьків.

y_fI4LfRaYg

«Я довірила творчий потенціал свого сина саме цій школі танців і ні на хвилину не пошкодувала про свій вибір»,- ділиться Наталія Трояновська, мама вихованця школи старшої групи. Сам же Юра зізнається: «Вже не уявляю свого життя без танцю і це цілком заслуга Валентини Федорчук». Свої привітання із Новим роком та танцювальними успіхами передала учасникам свята Алевтина Белецька, прес-секретар Групи компаній «ФОКСТРОТ»: Мистецтво танцю не тільки в назві нашої компанії, а й у ідеї підтримки талановитих спортсменів та їх успіхів.

ekwefM_Vs2Y

Школа танців Федорчук — школа, що перетворює потенціал на талант і виховує професіоналів своєї справи. Щорічно це підтверджує «ноу-хау» школи — Міжнародний турнір зі спортивних танців «Парад Надій», що входить до трійки найбільш відомих і улюблених змагань в Україні серед суддів і спортсменів. В 2016 році  — 27 та 28 лютого відбудеться вже 27 турнір. До Києва знову завітають близько двох тисяч учасників з різних країн світу, а майстерність спортсменів оцінюватимуть справжні світові зірки спортивного танцю.

A3iVQ1IoRX0

Хижняк Лілія

Shared