Без рубрики

Новости из жизни нашей школы танцев
07
Ноябрь 2016

«Школа танців Федорчук» повернулася в ДК «Більшовик»!

 

На жаль, цього року і наша рідна танцювальна школа зіткнулася з бюрократією, яка змусила колектив на декілька місяців залишити великий танцювальний зал на пр. Перемоги 38 у ДК «Більшовик». Але, незважаючи на труднощі, керівник «Школи танців «Федорчук» Валентина Федорчук та її тренери боролися й відстояли приміщення, звідки у великий світ спортивного танцю вийшли вже сотні кращих спортсменів країни!

Тож тепер «Школа танців Федорчук» знову готова приймати всіх охочих до своєї великої сім’ї. Думаєте, що не зможете? Зможете. Адже усі починали з нуля і пройшли цей шлях з високо піднятою головою як «учні Федорчук», з підтримкою найкращих тренерів та міцною опорою наших партнерів.

«Ми – сім’я, а наші учні – це наші діти», – говорить тренер Валентина Федорчук. Наш колектив не сидить на місці: щотижня учні беруть участь у змаганнях і не простовиходять на паркет, а й перемагають, тому що для нас танець – це життя.

Валентина Володимирівна розповіла, що навіть під час подолання нещодавніх труднощів із приміщенням її спортсмени активно готувались до змагань не лише в Україні, а й у Китаї. Результати цієї важкої праці неймовірні – її учні посіли 1 місце в Пекіні та 1 місце в Тернополі серед «Юніорів 2» у латиноамериканській програмі. Ми не сумніваємося, що й наступні змагання в Одесі також будуть успішними.

Чарівна атмосфера, успішні учні, дружний колектив, найкращі тренери, велика і тепла зала із надзвичайно зручним паркетом й постійна праця  – це те, що робить «Школу танців Федорчук» найкращою, за що її обирають місцем свого спортивного росту.

 

Shared