Без рубрики

Новости из жизни нашей школы танцев
07
Ноябрь 2016

Вже скоро — «Парад надій — 2017». А судді хто?

Вже скоро! XXVIII міжнародні традиційні змагання зі спортивного танцю «Парад Надій» відбудуться 25-26.02.2017 у виставковому центрі «Київекспоплаза». Вже відомо, що й цього разу  серед суддів будуть справжні зірки світового паркету:

Біанка Оршіт (Німеччина) — чемпіонка світу, чемпіонка Європи, чемпіонка світу та Блекпула з латиноамериканської програми серед професіоналів.

Алексій Іванець (Англія) — чемпіон Великої Британії з латиноамериканських танців.image123

Грехем Освік (Англія) — педагог і суддя зі світовим ім’ям у сфері спортивних танців.

Снеголь Вуд (Англія) — чемпіонка Європи в стандартній програмі серед професіоналів.

Джонатан Вілкінс (США) — чемпіон світу, переможець Блекпула в стандартній програмі серед професіоналів.

А очолює суддівську команду українка Валентина Федорчук – голова колегії Асоціації спортивного танцю України, суддя вищої категорії Всесвітньої Ради Танцю, заслужений тренер України зі спортивного танцю, президент Школи танців Федорчук.

 

Організатори турніру – Ассоціація спортивних танців України та  Валентина Федорчук – керівник ДЮСТЦ Спортданс, відомої як «Школа танців Федорчук» живлять світ танцю в Україні вже 27 років.

— «Парад Надій»-2017  на старті! — говорить  Олена Федорчук-Лемішко,  чемпіонка України в латиноамериканській програмі, майстер спорту міжнародного класу, суддя вищої світової категорії WDC, тренер «Школи танців Федорчук». — Ми вже почали підготовку, а  відомі судді з усього світу вже підтвердили свою участь. Зараз ми збираємо партнерів, готуємо подарунки не лише лідерам змагання, а великій кількості учасників, аби жоден спортсмен турніру не залишився без уваги. Тому не пропустіть можливість взяти участь у цьому турнірі, побачити свято грації та спорту, справжнє шоу краси на нашому паркеті, що залишиться у вашій пам’яті назавжди. «Парад надій» — це гордість України, це розвиток бально-спортивного танцю, це наше життя».

 

Організатори «Параду Надій»-2017 зауважують, що усі ці роки з ними поруч були їх партнери, на міцне плече якиї вони завжди розраховують. Дякуючи спільним зусиллям друзів, у першу чергу, завдяки допомозі від Групи компаній «Фокстрот» та генерального директора Геннадія Виходцева, виконавчого директора мережі «Фокстрот» В’ячеслава Поврозніка, міжнародний турнір «Парад Надій» щороку об’єднує у прагненні бути кращими тисячі спортивних пар, до Києва приїжджають  справжні таланти танцювального мистецтва з усієї України та світу. Адже усім відомо – «Парад Надій» — один з найбільших танцювальних турнірів нашої країни, справжня подія в танцювальному спорті Україні. На паркет Міжнародного турніру зі спортивного танцю «Парад надій» учасники приїжджають не лише за перемогою, але й за об’єктивною оцінкою кращих суддів з Європи та світу, за неоціненним досвідом спортивної боротьби серед найсильніших, котрий вони можуть здобути саме на «Параді Надій».

%d0%bf%d0%b5%d1%80%d1%88%d0%b8%d0%b9-%d1%82%d0%b5%d0%ba%d1%81%d1%82-1

Tagged with:
Shared